ШКІЛЬНА ФОРМА ВІД ВИРОБНИКА

– Прямі кишені

– Пояс на резинці

– 45% вовна

ДЕТАЛЬНІШЕ

– З бантом та кишенями

– Змінний крок складів

– 45% вовна

ДЕТАЛЬНІШЕ

– На кокетці

– Завужені

– 45% вовна

ДЕТАЛЬНІШЕ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

модель 195

 

ЕЛЕГАНТНИЙ ШКІЛЬНИЙ САРАФАН

 

 

від 1415 грн

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДЕТАЛІ

 

 

 

якість матеріалів 

 

КРАСА

У ДЕТАЛЯХ

 

складний декоративний пояс, вісім контрастних гудзиків, елегантна сумочка з фурнітурою

 

 

 

 

 

           БІЛЬШЕ САРАФАНІВ →         

ШИРОТА АСОРТИМЕНТУ

Ми пропонуємо вам шкільну форму для першокласників в чотирьох основних кольорах: синьому, зеленому, бордовому і чорному. При цьому майже кожна модель для дівчинки кожного кольору представлена ​​в двох виконання: однотонному і в клітку (шотландку). Асортимент виробів представлений таким чином, що кожен виріб буде гармонійно поєднуватися з тою чи іншою моделлю у відповідному кольорі. Розмірний діапазон виробів розрахований на дітей зростом від 116 до 152 сантиметрів  (1-4 класи). 

Для хлопчиків - це елегантні піджаки на три та два гудзики, вишукані сорочки, жилети та брюки, а також широкий асортимент різноманітних аксесуарів. 

Для дівчат - це сарафани у шести моделях, широкий асортимент блуз, жакетів та багато іншого. Цього року ми приділили увагу розробці нових аксесуарів як для хлопчиків - краватки, хустинки, метелики; так і для дівчат - обручі, брошки, резинки для волосся, краватки. Витонченість цих моделей не залишить вас байдужими.

БОРДОВА 
ФОРМА
ЗЕЛЕНА
ФОРМА
ТЕМНО-СИНЯ
ФОРМА

Вишукана блуза на стійці моделі 086 є новинкою цього сезону.  Окантовка бордовою стрічкою проходить по стійці та рукавам. У аксесуарах для дівчинки ви знайдете брошку білого кольору яка чудово поєднується з даною моделлю блузи. Блуз універсальна - актуальна на будь-який святковий день.

БІЛЬШЕ БЛУЗ

Класичний жилет для хлопчика з виточками та пряжкою на спинці. Спереду жилет має лісточку та застібається на чотири гудзики. Можна одягати як самостійний виріб - спинка жилету виконана з основної тканини. Елегантності та довершеності жилету надасть будь-який аксесуар для хлопчика.

ВСІ МОДЕЛІ  ЖИЛЕТІВ

Сорочка для хлопчика

МОДЕЛЬ 175,ОРИГІНАЛЬНІ РИСУНКИ

Сучасний комірець

ВИСОКА СТІЙКА ТА ПЛАСТИКОВА ВСТАВКА

Оригінальне оздоблення

ЧИ НА МАНЖЕТАХ, ЧИ НА СТІЙЦІ, ЧИ НА ПЛАНЦІ

БІЛЬШЕ СОРОЧОК →

Склад:

вовна - 45%

пе - 55%

 

Сучасний шкільний піджак для хлопчика з лісточкою, двома шліцами та застібкою на два гудзики. З лівої сторони піджака передбачена внутрішня кишеня. Модель дещо приталена та має завужені рукава. Елегантності та довершеності піджаку надасть будь-який аксесуар для хлопчика - широка кольорова гамма, різноманітні рисунки дають можливість підібрати комплект на будь-який смак. 

ДЕТАЛЬНІШЕ

Метелик для хлопчика ручної роботи довершить та надасть елегантності основному гардеробу хлопчика. Широка кольорова гамма, різноманітні малюнки дають можливість підібрати комплект відповідно до основної одягу. 

 

Комплекти:

​•  метелик + краватка + хустинка

•  метелик + хустинка

Елегантні піджаки, 6 моделей сорочок, 2 моделі брюк, жилети

та широкий асортимент аксесуарів на будь-який смак

ПЕРЕГЛЯНУТИ

ПРИНЦИПИ РОБОТИ

Наша головна мета - задоволення споживача як якісною продукцією, так і відповідним сервісом. Приймаючи кожного споживача у своємо шоу-румі ми прагнемо до того щоб наш клієнт залишився задоволеним від зробленої покупки, від того наскільки подобається шкільний одяг дитині і наскільки їй в ній зручно. Щаслива дитина, щасливі батьки і відповідно щасливі і ми, що вам догодили. Вибір розміру і моделі того чи іншого виробу ми рекомендуємо зробити в нашому шоу-румі в Києві. Тут ви зможе ознайомитися з повним асортиментом шкільної форми, приміряти вподобаний виріб, отримати консультацію і, нарешті, купити шкільну форму для для дітей 1-4 класів розрахувавшись карткою або готівкою. 

 

Якщо ви бажаєте замовити виріб через веб-сайт - для отримання всіх відповідей рекомендуємо узгодити замовлення по телефону. Основним параметром для вибору моделей є зріст.  Таблиця розмірів, якої ми дотримуємося при пошиві дитячого шкільного одягу, наведена у відповідних розділах. У розділі «аксесуари» ви знайдете оригінальні вироби ручної роботи, які доповнять і завершать образ юних школярів. Особливу увагу ми приділяє роботі зі школами (як колективним замовником). Багаторічний досвід роботи з навчальними закладами міста Києва дозволяє гарантувати успішне співробітництво. 

 

 

 

 

Елегантний шкільнийак піджак для дівчинки з відкладним комірцем, рельєфами, заокругленими бортам та декоративними паточками. Модель представлена у широкому розмірному та  кольоровому діапазоні, а довершеності та стилю жакету надасть будь-який аксесуар для дівчинки

ВСІ МОДЕЛІ ЖАКЕТІВ 

СТИЛЬНЕ ДОПОВНЕННЯ

широка кольорова гамма

від 85 грн

ДЕТАЛЬНІШЕ

ГАРМОНІЙНЕ ПОЄДНАННЯ

основні кольори форми

від 164 грн

ДЕТАЛЬНІШЕ

ТРАДИЦІЙНИЙ ЕЛЕМЕНТ

натуральна шкіра

від 85 грн

ДЕТАЛЬНІШЕ

Склад:

вовна - 45%

пе - 55%

 

Шкільний жилет для дівчинки з виточками на спинці, заокругленими бортами та кишенями врамку. Можна одягати як самостійний виріб - спинка виконана з основної тканини. Представлений у п`яти кольорах.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Шкільна спідниця на кокетці з бантовими складами та декоративною фурнітурою.

Спідниця двошарова, оздоблена складним та елегантним поясом.

 

 

​•  Склад: вовна - 45%, пе - 55%; 

•  Розмір: 122 - 146 см;

•  Кольорова гамма: 3 кольори

Двадцять років на рику дитячого одягу: 24 моделі блуз, 6 моделей сарафанів, 4 моделі спідниць, елегантні аксесуари та багато багато іншого.

Якість матеріалів, увага до деталей  -   все традиційно на високому рівні.

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ

ДЛЯ ТИХ ХТО ЩЕ ВАГАЄТЬСЯ

Сьогодні шкільна форма не є обов’язковою, але ми продовжуємо виготовляти дитячий одяг опираючись на естетичні та практичні норми шкільного середовища. Костюмна группа виробів виготовляється з напівовняної тканини, що зумовлено кліматичними умовами країни в якій ми проживаємо. Асортимент блуз та сорочок постійно доповнюється та виготовляється переважно з натуральних тканин. У группі верхнього одягу також присутні трикотажні та вязані вироби, такі як джемпери ти жилети. Сьогодні ми працюємо над розширенням асортименту, зокрема асортимент буде доповнено виробами для теплої пори року.

 

Наші виробничі можливості на цьому не завершуються. Вони дозволяють нам виробляти не лише шкільний одяг, але й одяг для різних шкільних заходів: танцювальних виступів, конкурсів. При цьому, якість - основний принцип нашого виробництва.

В АСОРТИМЕНТ →